Hromnickij Pavel (1889 – 1977)
Dívka v kloboučku, signováno a datováno vpravo dole azbukou P. Hromnickij 1925 (?), olej/karton, 49,5 x 39,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |